William Morris Viktorijos ir Alberto Muziejaus Paroda Drobės Tapybos Plakatai ir Spausdina Sienos Menas Nuotraukas Kambarį

€1.19


1.Mūsų parduotuvė apdailos paveikslas yra pagamintas iš aukštos kokybės drobės, su turtingu spausdinimo spalvos, plonos tekstūros, atsparus vandeniui ir drėgmei, didelis atsparumas tempimui, ir akivaizdu, spausdinimo poveikis nei kitų drobių. 2.Taikomas vietos: gyvenamasis kambarys, Miegamasis, Vaikų kambarys.Fono sienos,Vestuvių Dekoravimas,Virtuvės Restoranas,Viešbutis,.,Ligoninė,Baras ir kt. 3.Mūsų dekoratyviniai paveikslai neturi sienų.Jei jums reikalingas sienų, prašome susisiekti su mumis prieš pateikiant užsakymą. 4.Jei Norite, Kad Kiti Dydžiai Ar Spausdinti Savo Nuotrauką, Prašome Susisiekti Su Mumis. 5.Pastaba: plakatų tik, išskyrus medinis rėmas.

Žymos: rūgštis lsd, liemenėlė victoria, bikini victoria secret, einšteinas marškinėliai, einšteinas plakatas, victoria secret, beckham, albertas einšteinas marškinėliai, einšteinas marškinėliai, liemenėlė ir panti rinkinys.


( 0 Reitingas )

Vnt.