Smart Key Finder Anti-lost Signalizacija Smart Tag Belaidžio "Bluetooth" Tracker Vaiko Krepšys, Piniginė, Raktų Ieškiklis BLT Aptikimo Signalizacijos Itag Tracker

€2.37


Aprašymas:

Tai anti-lost prietaisas yra produktas, remiantis naujausia "Bluetooth" 4.0 mažos galios technologija.

Naudojant APP "programinė įranga ir "Bluetooth" ryšys su mobiliųjų įrenginių, tokių kaip mobilieji telefonai, ji yra lengva prarasti daiktai ir vertybės (pavyzdžiui, raktų, rankinės ir kt) Sugrupuoti kartu, pasiekti, kad anti-lost priminimas elementą, kad būtų rasti funkcija mobiliajame telefone, taip pat ir nuotoliniu būdu kontroliuoti kameros, įrašymo ir kitas funkcijas (pvz: kuri šalis foto, laikmatis ir kt.).

Anti-lost prietaisas gali efektyviai naudoti atstumas iki 30 metrų (atvirame intervale, net ir jūs galite jį naudoti savo kūdikiui ar naminių gyvūnų, jums nebereikia nerimauti dėl prarasti juos.

Dvikryptis signalo, Kai jūsų mobilusis telefonas yra prijungtas prie anti-lost prietaiso, jei tik pareikšti savo mobilųjį telefoną, kai jūs einate, ir palikti anti-lost prietaisą maždaug 30 metrų atstumu, mobiliųjų telefonų ir keychain įspės.

Dviejų krypčių paieškos, Kai jums palikti savo mobiliojo telefono ar anti-lost prietaiso (su lengvai krintančio objekto) namuose, jūs galite rasti telefoną per anti-lost prietaisą, arba jūs galite rasti anti-lost prietaiso į savo mobilųjį telefoną.

Padėties nustatymo ieškoti - Jei jums nereikia mokėti dėmesį į prarado elementas po priminimo, galite patikrinti prarado galimybę per vietos nustatymo funkcija APP, kad yra, padėtis atjungti nuo telefono.

Laikmačio funkcija - Įjungti vaizdo kameros sąsaja PROGRAMĖLĘ ir spustelėkite anti-lost mygtuką nuotoliniu būdu imtis selfie.

Techniniai duomenys:

Schema: Broadcom

"Bluetooth": 4.0

PROGRAMA: iFindU

Grynasis svoris: 8 g

Bruto svoris: 20 g

Medžiaga: ABS+ akrilas

Gaminio matmenys: 40*7mm

Dovanų dėžutė dydis: 103*70*15mm

Baterija: button cell CR2032

Baterijos talpa: 200mah

Darbinė įtampa: 3V

Garsinis signalas: 90 DB≤

Darbinis atstumas: 0-30m

Budėjimo laikas: daugiau nei 6 mėnesius

Spalva: juoda, balta, rožinė ir mėlyna

Taikomos sistemos: IOS 9.0 ir daugiau, android 9.0 ir aukščiau

Pakuotė:

1* anti-lost prietaisą 1* instrukcija 1* smalsių gabalas

Žymos: stabdžių prarado "bluetooth", raktų ieškiklis, namų smart, krepšys raktas, "bluetooth" tracker, vaiko tracker, "bluetooth" tegus, "bluetooth" raktų ieškiklis, grandinės raktas, palaidų lapų sąsiuvinis popieriaus.


( 1 Reitingas )

Vnt.