Kingston HyperX Pulsefire FPS Profesinės žaidimų pelės Pulsefire Viršįtampių RGB ir Pulsefire Core

€27.23


HyperX Pulsefire Raid

Į HyperX Pulsefire Raid™ yra ergonomiška pelė, kad kelia daugiau komandų tiesiai po ranka, taupant brangų laiką, kai esate kurti mūšiai, keičiant ginklus, arba bando plėšikauti ir paleisti.Pulsefire Raid yra lengvas 11-programuojamą mygtuką pele ir funkcijos, patogus pusėje spaustuvai, todėl puikus žymiklį už battle royale, MOB, ir MMO žaidėjams.Premium Pixart 3389 jutiklis suteikia įrodyta, tikslumas ne gimtoji parametrai iki 16,000 DPI.Jis naudoja split-mygtuką dizainas pagrindinė kairįjį ir dešinįjį mygtukus labiau reaguoja paspaudimų, kad ir kur jūs paspauskite ir patikimas Omron jungikliai jie naudoja teikti trapumą, lytėjimo grįžtamojo ryšio, todėl jūs žinosite, kad jūsų paspaudimų užregistruotas.Nustatyti makrokomandos, koreguoti DPI, ir pritaikyti RGB apšvietimas su HyperX NGENUITY pritaikymas programinės įrangos.Didelis riedučiai ir lankstus pintas kabelis dirbti kartu, teikti sklandžiai, kontroliuojamas slydimas.Tai multi-platform suderinama, todėl jūs galite rankose Pulsefire Raid pranašumą ir dominuoti ant PC ar konsolės.

Lengvas 11-programuojamą mygtuką pelės

Premium Pixart 3389 Jutiklis

Išplėstinė pritaikymas naudojant HyperX NGENUITY programinė įranga

Ergonomiškas dizainas ir patogus šoninės rankenos

Split-mygtuką dizaino už itin greitą reagavimą

Pritaikoma RGB apšvietimas

Didelis riedučiai ir lankstus pintas laidas

Multi-platform suderinamumas

Lengvas 11-programuojamą mygtuką pelės

Ši pelė yra pastatytas greičiu su 5 šoniniai mygtukai strategiškai optimaliam pelės rankena ir pokrypio vairas kairėje/dešinėje spustelėkite funkcijas atlikti sudėtingas komandas paprasta.

Premium Pixart 3389 Jutiklis su gimtąja parametrai iki 16,000 DPI

Jūs gausite įrodyta, tikslumo ir skystis, reaguojantis su sekimo jutiklis, kuris gali gimtoji kelio iki 16,000 DPI, greitis-iki 450 IPS, ir pagreičiai iki 50G.

HyperX NGENUITY suteikia papildomų tinkinimo

Tinkinti RGB apšvietimas, programos, makrokomandos, už kiekvieno 11 mygtukus, nustatykite DPI ir išsaugoti nustatymus Pulsefire Raid s atmintinės su HyperX NGENUITY programinės įrangos.

Split-mygtuką dizaino už papildomą sąryšį

Pagrindinis kairįjį ir dešinįjį mygtukus, yra nepriklausomi, todėl paspaudimų link ir atgal mygtukai bus registrą, taip pat lengvai, kaip paspaudimų priekyje.

Multi-platform suderinama

Į Pulsefire Raid naudoja USB "Tipo jungtį ir yra suderinamas su PC, PS4™, PS4™ Pro", "Xbox" Vienas™, Xbox ir Viena S™.

Specifikacijos

Pelės

Formos

Ergonomiškas

Jutiklis

Premium Pixart PMW3389

Rezoliucija

iki 16,000 DPI

DPI nustatymai

800 / 1600 / 3200 DPI

Greitis

450 IPS

Pagreitis

50G

Mygtukų

11

Kairėn / Dešinėn mygtuką jungikliai

Omron

Kairėn / Dešinėn mygtuką ilgaamžiškumas

20 mln. paspaudimų

Apšvietimas

RGB (16,777,216 spalvų)

Šviesos efektai

2 RGB apšvietimo zonas

Laive atminties

1 profilis

Prijungimo tipas

USB 2.0

Apklausos norma

1000Hz

Kabelio tipas

Pintas

Matmenys

L: 127.8 mm

W: 71.0 mm

H: 41.5 mm

Kabelio ilgis

1,8 m

Svoris (be kabelio) 1

Maždaug 95g

Svoris (su laidu)

Maždaug 125 g

Programinė įranga

HyperX NGENUITY

HyperX Pulsefire Skuba Žaidimų Pelės

Į HyperX Pulsefire Paskubomis pastatytas elito žaidėjų, kurie nori įgyti kiekvieną sekundės dalį galima jų quest būti geriausias.Sveria 59 gramų, tai pilnai, reaguoja mobile shell pelės turi viską, ko reikia, tik be papildomo svorio.TTC Aukso mikro jungikliai suteikia pasitenkinimą, patikimas paspaudimų ir yra skirti 60 mln. paspaudimų, todėl jums nereikės nerimauti dėl trūksta žaliavos.Lanksti HyperFlex USB kabelis ir mergelės kokybės PTFE pačiūžos dirbti kartu, siekiant suteikti jums lygaus, lengvai tūptinės, kad dominuoja žaidimas paprastas.

Ultra-light hex korpuso dizainas

HyperFlex USB Kabelis

TTC Aukso mikro dulkėms jungikliai

Gryno pirmojo spaudimo laipsnio PTFE Pačiūžos

Rankena juosta įtraukta

Pritaikoma su HyperX NGENUITY Programinė įranga

Pixart 3335 Jutiklis

Reaguoja split-mygtuką dizainas

Ultra-light hex korpuso dizainas

Pulsefire Haste yra pastatytas su korio lukštais, kad daro pelės lengvesnis negu kieto apvalkalo pelės, neprarandant ilgaamžiškumas.Atviro tinklinio dizainas taip pat leidžia geriau vėdinimo ir oro srautas.

HyperFlex USB Kabelis

Į HyperFlex USB Laidas pagamintas iš šviesos, lankstus paracord medžiaga skirta sumažinti įtampą ir pasipriešinimą lengviau pelės judėjimą.

TTC Aukso mikro dulkėms jungikliai

Šie jungikliai teikia tvirtą, sastifying paspaudimų, todėl jūs žinosite, kad jie yra užregistruotas.Jie taip pat pasižymi anti-dulkių danga, bei yra skirti iki 60 mln. paspaudimų.

Gryno pirmojo spaudimo laipsnio PTFE pačiūžos

Žymos: hp z840, ddr4 sąsiuvinis, ilgai laidinė pelė, alcatel 9001x ekranas, ap3, lqs žaidimų pelės, šviesos rgb pelės, hyperx pelės, ddr3 fm2, žaidimo pelės.


( 1 Reitingas )

Vnt.