500W Smart Užuolaidų Jungiklis Wireless 2.4 GHz WiFi Užuolaidų Modulis ritininės Žaliuzės Užrakto Variklio Smart Gyvenimo Voice " programos Nuotolinio Valdymo

€5.91


Aprašymas:

"Hands-free Valdymas Balsu: Lengvas valdymas balsu, nurodant savo smart gyvenimo kontrolės užuolaidos su daug patogiau.

Belaidis Nuotolinis Valdymas: Leidžia nuotoliniu būdu valdyti savo prijungtų prietaisų, dėl savo sumanaus telefono, kur esate. 2.4 b/g/n Tinklai suteikia reikiamą ryšį su "PASIDARYK pats" Jungiklis, Modulio nereikia atskiro CENTRU. (Suderinama su "Android" & iOS.)

Naudoti Daug Patogiau su stop "funkcija, dėl tradicinių jungiklis: geras vietoj vienos daugiau naujų" smart ritininės žaliuzės pereiti dirbti su savo tradicinių užuolaidų jungiklis suprasti žvalgybos.Paspauskite savo tradicinių užuolaidų jungiklis kartą po jungiklį aukštyn/žemyn (ant to paties mygtuko) rankiniu būdu sustabdyti jūsų užuolaidos lengvai.Taip pat, tai gali būti susiję su jūsų ritininės žaliuzės užrakto variklį, dailiai kontroliuoti savo užuolaidos.

Laikmačio Nustatymas: Imtis visiškai kontroliuoti savo ritininės žaliuzės protingai su laikmačio funkcija, jūsų App", kuri leidžia atidaryti / uždaryti juos tam tikru laiku automatiškai.Automatizuoti jūsų namus užuolaidomis, per 3 laikas tipai: tvarkaraščiai laikas, atgalinės atskaitos laiką ir kilpa laikas.

Šeimos Bendrinimo: Vienas įtaisas, gali būti dalijamasi prie skirtingų šeimos narių, tai reiškia, kad vienas adresas gali valdyti kelis užuolaidos, ar keli naudotojai gali kontroliuoti vienas užuolaidų.Kontroliuoti savo protingo namo su savo šeimos nariais ar draugais kartu.

Techniniai duomenys:

Prekės pavadinimas: Smart Užuolaidų Jungiklis

Įtampa: 90-250V AC, 50/60Hz

Srovė: 2A

Galia Apkrovos:500W (Maks.)

WiFi dažnis: 2.4 GHz WiFi

Veikimo temp: nuo -10℃-+40℃

Atveju temp: Tc +80℃(Maks.)

Veikimo diapazonas:≤200 m

Spalva: Balta

Dydis: 5.8 x 4,9 x 2.9 cm

Pastaba:

- Ten gali būti šiek tiek klaidų dydį, rankinis matavimas.

- Spalvos nuokrypis gali skirtis dėl skirtingų monitoriaus parametrų, prašome suprasti.

Pakavimo sąrašas

Komplektą sudaro:

1 x Smart Užuolaidų Jungiklis

Žymos: aklas variklis, - estor enrollable, spintos durų jungiklis, ritinio užrakto zigbee, echo rodo, av jungikliai, homekit jutiklis, variklio nuleidžiamųjų langinių, aqara užuolaidų, dooya.


( 1 Reitingas )

Vnt.