Naujausia 3D Skaistybė Diržas Prietaiso Gaidys Narve Vyrų Dvigubai-Kampo Matuoklis Varpos Žiedas BDSM Bondage Pavarų Sekso Žaislais Vyrams, Poroms Suaugusiųjų 18+

€6.48


modname=ckeditor

Skaistybės Narve, Dukart Lanko Žiedas

Rankomis Poliruoto Dažų Nr.

Jums skirti ilgalaikei dėvėti

Medžiaga:100% Nailonas Derva.

Narvo Dydis: Kaip nuotraukose parodyta.

Žiedo Dydis: 38mm/43mm/48mm/52mm. (Mes bus parengti daugiau dydžio žiedai ateityje.)

Vieną rinkinį sudaro: 1*Narve; 1*Žiedas, 1*Magic Lock.

Grynasis Svoris:50g.

Skaistybė Įrenginį Kiekvienam Vyrui

Į Skaistybės narvas yra Made-to-Measure.Tai reiškia, kad jums narvo, norite ne vieną kartą.Penkių dydžių narvai gali patenkinti dauguma žmonių.

Į Skaistybės narve veikia kaip shell, forma-sumontuota ir patogūs ilgai dėvėti.Šis būdas jūs galite užsisakyti užtikrintai, žinant tai bus paskutinis narve, jūs kada nors reikia pirkti.

Privatumas Garantuotas:

Jūsų privatumas yra labai svarbus mums.Numatytasis pavadinimas ant pakuotės yra (

plastikiniai žaislai)

(jokių kitų reikalavimų, prašome siųsti mums žinutę), ir su mūsų diskretiška pakuotė galite pirkti ir pasitikėjimo, vienintelis asmuo, kuris žino, kas yra pakuotės viduje yra jums!

Anatomijos Mamba-Formos

Unikalus Mamba narve, kad Mamba forma padeda sumažinti erekcijos stiprumą ir trukmę, leidžiant giliai nugaros venos ir paviršutiniškas nugaros venų atlikti savo darbą.Tiesiog tai reiškia, kad, skirtingai nuo beveik visų kitų prietaisą, kad Mamba yra moksliškai sukurtas nuo žemės iki bus geriau skaistybės narve.

Kad Mamba yra jūsų nugaros, todėl kiekvieną naktį jums gali miegoti per jūsų rytą medienos, užtikrintai.

Ergonomiškas Manžetai

Tai nėra jūsų vidutinė bazės žiedo.Dvigubo Kampo žiedas yra skirta būtent jūsų dydį, savo unikalios formos priėmimo ilgalaikio dėvėti patogiai.Tai yra labiausiai patogus žiedas rinkoje.

Jūs norite nešioti šį žiedą, visą laiką, užtikrintai.

Žymos: mano sekso žaislai, seksualinio žaislo, bdsm žaislas, sekso žaislas, berniukai skaistybės narve, višta gaidys narve, peni žiedas, skaistybės narve ht, sekso parduotuvė, vyras.


( 0 Reitingas )

Vnt.