50-500g,99% Grynumo Stevia Ekstrakto Milteliai,Geriausia Atskiras Saldiklis,Tian Ye Ju,Balta Steviozido Milteliai,Nulis Kalorijų

€11.00


Maisto klasės steviozido stevia augalų ekstraktas

Naudojimo sritis:

(1) Arbata

Arbata iš stevia lapų tiesiogiai arba kartu su kitų žaliavų arbatos

(2) Gėrimas

Soda, apelsinų sultys, ir įvairių sulčių, ledų, ir t. t.

(3) Dim Sum

Stevia, mėnulis pyragai, sausainiai ir t. t., tapti maistinių medžiagų, taip pat maisto produktų, vaikams ir pagyvenusiems žmonėms.

(4) konservuotų maisto

Konservuotų vaisių, tokių kaip yam, bayberry, longan, ir kt.; vandens produktai ir mėsos konservai, tokius kaip stevia, ne tik žaisti prieskonis funkciją, tačiau taip pat labai svarbūs siekiant išsaugoti ir pratęsti jų galiojimo laiką.

(5) Panardinamus produktus

Su stevija, tokių, kaip ridikai ir marinuotais agurkėliais ir garstyčiomis, galiojimo terminas yra ilgas, druska yra skanus, ir tai nėra puvinio.Be to, stevija apsaugo nuo broko vandens produktus ir gerina skonio vandens produktai, o mažinant išlaidas.Pavyzdžiui, įvairių žuvies konservų, rudadumbliai ir kt.

(6) konservai, konservai ir vaisių pyragaičiai

Jei naudojate stevija į slyvų, jūs ne tik saldus, bet taip pat skanus.

(7) Alkoholio

Naudoti stevia pridėti vaisių vynas, tokių kaip thorn kriaušių, šaltalankių, vynuogių, ir baltas vynas, kuris gali sumažinti aštroko skonio vyno ir pagerinti skonio.Jis taip pat gali padidinti alaus putų, baltumas ir ilgalaikis.

(8) mėsa ir Mėsos produktai

Pridėti stevia, dešros, kumpis, vaškas ir kiti maisto produktai gali pagerinti skonio ir pratęsti galiojimo laiką.

Žymos: spermos, face mask, bonsai sėklų, kolageno milteliai, Žalia, veido tušas, bonsai vaismedžių, bonsai kinija, audinio kaukė, audinio veido kaukė.


( 0 Reitingas )

Vnt.