3M Lipnios dvipusės Juostos/Aukštos temperatūros Dvipusis Juosta 3528 5050 SMD WS2815 WS2812 LED Šviesos Juostelės

€3.64


Pakuotė: 1 x 50M 3M Juosta arba 1x 33M Aukštos temperatūros 3M Juosta (Nes sunku didesnio dydžio paketą, Jei reikia kito dydžio, 5mm arba 8mm ar 10mm ar 12mm, pls sutartį su jav) Aukštos temperatūros 3M Juosta Automobilių specialios lipnios juostos Ultra plonas vientisas putų juosta Tipinės taikymo sritys: kūno pusėje bagetai; nerūdijančio plieno, ABS ir PVC rokeris plokštės; varantys lūpų bagetai, durų krašto bagetai, iškabos/ dekoravimas, bagažo bagažinės skersiniai, vėjo ir lietaus de ectors, ir skydelyje perdangas.

Švarus : didžiausios sukibimo stiprį,paviršius turi būti švarus, sausas, lygus, neturi jokių rūdžių ir taršos naftos produktais .Tipiškas tirpikliais yra heptanas ar izopropilo alkoholis.

Slėgis : Spaudimas klijų ir paviršius gali padėti pagerinti sukibimo stiprį,voleliu arba plokštelės gali būti naudojamas.

Laikas : Po naudojimo, obligacijų stiprumo bus padidinti, kaip lipnios srautai į paviršių.Kambario temperatūroje maždaug 50% galutinio sukibimo stiprį, bus pasiekti po 20 minučių, 90%, po 24 hoursand 100% po 72 valandų.

Temperatūra : Idealus taikymo temperatūra yra 70°F iki 100°F (21degree dagtį į 38degree celsijaus).Darbinė temperatūra neturėtų būti žemesnė nei 10 laipsnių celsijaus temperatūra yra per žema, bus išgydyti laiko ilgiau.Jei temperatūra yra per žema, perkelti medžiagos ir lipnia juosta į šiltą patalpos sandėliavimui arba šildymo gydymas.

Q. kiek procentų galutinio sukibimo stiprį, ar galiu tikėtis, kad iš karto po naudojimo?Po 24 valandų?Po 72 valandų?

A. Iškart po paraiškos pateikimo, apie 60% obligacijų jėga yra pasiekiama.Kaip klijų ir toliau šlapias-iš paviršiaus, galite tikėtis obligacijų būti apie 75% - 80%, po 24 valandų.Po 72 valandų, 95%+ obligacijų jėga yra pasiekiama.Obligacijų bus ir toliau kurti su laiku.

Q. Yra juosta tirpiklis atsparus?

A. Taip, 3M akrilo putų juostos yra atsparus labiausiai paplitusių automobilių tirpikliai, pavyzdžiui, benzinas, dyzelinis kuras, plovimo tirpikliu ir kt.Tirpiklis varža yra funkcija tipo tirpiklyje, veikimo laikas ir temperatūra.

Kodėl diskusijose nėra juosta jaustis lipni?

A. 3M aukštos kokybės akrilo klijai linkę būti tvirtas ir sausas paliesti.Jie yra suprojektuoti, kad obligacijų medžiagų, išskyrus odą.Į lipniosios medžiagos, naudojami yra sukurta siekiant suteikti optimalų našumą ir sukibimas su automobilių substratai ir komponentai.Natūralių aliejų ir drėgmės iš odos gali skirtis nuo asmens, ir tai gali paveikti "nykščio skundas" 3M Akrilo Putų Juosta.Vienam asmeniui juosta gali jaustis labai lipni ir į kitą, jis gali jaustis daug mažiau lipni liesti.Skirtumas "nykščio skundas" yra variantas 2 atskirų odos paviršių, nėra klijų.

Q. dalis yra ne prilipęs prie transporto priemonės.Kas gali būti negerai?

A. Vietovėse tirti, už prastas sukibimas arba veikla apima:

Patikrinkite paviršiaus užterštumo.Substratai turi būti švarus ir be jokių teršalų.Tai yra labiausiai paplitusi priežastis, dėl prasto sukibimo.

Patikrinkite paviršiaus rungtynės.Yra du paviršiai būtų sukibę geros rungtynės?

Patikrinkite, ar tinkamai taikomas slėgis ir drėgnas-out.

Patikrinkite, ar atgal komponentas lygumo.

Patikrinkite įdiegimo procesą, tinkamas procedūras.

Žymos: ww cw led juostos, led rgb, 850nm filtras, 5050 LED Juosta, spalvos led juostelės, relė laikmatis, 220v relės perjungimas, led, 5v laikmatis, lipnios led.


( 0 Reitingas )

Vnt.