3/5vnt Sodo Keramikos Lašelinę Sistemą Augalų Laistymo Statymų vidaus arba Lauko Vandens Šuoliai Augalų Automatiškai tiekimo augalų

€1.39


Lašelinė Drėkinimo Automatinis Vandens Šuoliai Vidaus Arba Lauko Augalų Laistymo Statymų Savybės:

1: Per 15 minučių turėti savo augalus laistyti save; Vanduo gali būti sudarytas iš bet kokio konteinerio per plonas vamzdelis ir išleistas tiesiai per molio kūgio ant dirvožemio, augalų.

2: Jūsų augalai bus rūpintis patys, o jūs dėl atostogų ar kitaip užimtas; Vandens savo augalai ir tik taip, kaip reikia.

3: Naudoti šias laistymo visų tipų patalpų ar lauko augalai jūsų namuose, biure ar net balkonas; - Gali būti naudojamas ištisus metus, lietaus ar blizga.

4: daugiau Jokių overwatering ar underwatering kambarines gėles; Automatiškai tiekti reikiamas kiekis kiekvienam augalų.

5: molio kūgis yra pagrindinė sudedamoji dalis, šis produktas; Molis yra natūralus produktas, todėl kiekviena partija tikrinama, siekiant užtikrinti nepriekaištingą veikimą; Ji tinka metus.

Komplektą Sudaro:

3/5 X Laistymo Statymai

Žymos: patalpų augalų, vandens drėkinantis aušinimo sistemos skėtis, kambarinė gėlė, aparatas vandens, sodo paukštidę, vandens purkštuvas, drip water, stiklo laistymo smaigalys, rx590, gardenia augalų.


( 3 Reitingas )

Vnt.