Ponios Karoliai Paplūdimys, Shell Karoliai Seashell Kaklo Papuošalai Moterų ir Mergaičių Papuošalai Moterims, Dovana collares para mujer

€0.20


Ypatybė :

Mūsų shell karoliai yra pagamintas iš lydinio ir rankų darbo seashell.Tai lengva, patogu nešioti.

Tai čigonų papuošalai shell karoliai tinka moterims ir mergaitėms lankyti šokių grupė, Beach party,Vestuvių,Vakare Šalies,dienos, nakties

Techninės priežiūros lydinio, juvelyriniai dirbiniai:

Lieti papuošalai, kaip ilgai, kaip tinkamą techninę priežiūrą, siekiant užtikrinti, kad diržas yra vis dar ryškus, kaip naujas keletą metų.Šios rūšies papuošalų nereikia naudoti labai brangų vandenį išlaikyti, kaip ilgai, kaip išvengti rūgščių-šarmų ir drėgnoje aplinkoje.Drėgna aplinka apima: maudymosi, skalbimo, be diržo, prakaitavimas be diržo, sausa medžiagos skiaute. * prieš sandėliuojant; papuošalų dėžutė turėtų būti pateikti desikantas; modeliavimas papuošalai turi būti įdėti į papuošalų dėžutę laikas, kai ne dėvėti.

. Papuošalai yra dažnai keičiami, to paties papuošalo, turėtų vengti dėvėti ilgą laiką, ypač karštą vasarą, papuošalai danga ilgalaikio kontakto su prakaitu, lengva griauti, todėl geriausia paruošti skaičius papuošalai reguliariai pakeitimo.

Patarimai, kaip Papuošalų Priežiūra: Šios rūšies papuošalai neturi būti išlaikyta, labai vertingas vanduo, kaip ilgai, kaip jis išvengia rūgščių, šarmų ir drėgnoje aplinkoje.Drėgna aplinka apima: maudymosi, skalbimo, be diržo, prakaitavimas be diržo, džiovinimas, sausa medžiagos skiaute. * prieš sandėliuojant; papuošalų dėžutė pateikiami papuošalai turi būti pateikti desikantas.

Havajai choker suteikia jums visiškai švieži įspūdį.Prašau šį Nuostabų dovanų reikmenys jums patinka mergina, draugais.Bohemijos žavesio grandinės yra gražus pasirinkimas, kaip paplūdimys vestuvių brangenybės.

Puikus papuošalo įtraukti į savo kolekciją.Idealiai tinka atitinkančią jūsų suknelė, sijonai, marškinėliai ar dauguma jūsų kostiumas.

Pakuotė :

1 X Moterims Karoliai

Žymos: auksinis rašiklis, dragonfly pakabukas, aukso opal pakabukas, magija parkeris, necklac, širdies pen, pedantas akmens, black moon pakabukas, vazonas pakabukas, dragon pen.


( 0 Reitingas )

Vnt.