Otamatone Japonų Elektroninės Muzikos Instrumentas Portable Sintezatorius iš Japonijos, Juokingi Žaislai Ir Dovanos Vaikams Kawaii Otamatone

€37.91


Q: Ar man reikia mokėti importo muito ir mokesčių?

Tai gali atsitikti dėl to, kad paketas buvo atsitiktinai atrinkti tikrinimo ir už mokesčius, muitų.

Q: Ką daryti, jei esu nepatenkintas produktu?

"Laisvas Sugrįžimas" politiką, užtikrinti, jūs turėsite 15 dienų nuo gavimo prekės grąžinimo jūsų užsakymą dėl bet kokios priežasties.

Kas yra Otamatone?

Į Otamatone yra mielas, egzotiškos, ir smagu žaisti elektroninės muzikos žaislas pasižymi savo aštuntą pastaba-formos organas, žavinga juda burna, ir kvailas, zvimbimas, įdomiai off-key "balsą." Parengė projektavimo įmonė Maywa Denki, jis buvo pirmą kartą išleistas Japonijoje 2009 m. ir buvo šalies perkamiausių muzikinių žaislų, bet kada, nes.

Kaip tai veikia?

Į Otamatone sukuria elektroninių tonus, galite kontrolę, remiantis pozicija pirštu lietimui jautrus fretboard.Naudoti jungiklį ant nugaros pasirinkti oktavos ir išskėskite pirštus aukštyn ir žemyn, žaisti įvairius užrašus.Atidaryti Otamatone burną su išspausti keisti garsą iš hum, kad "ak" ir sukurti "Wah Wah" efektas.

Specifikacija

● "Line out": tai reiškia, Kad Otamatone galėtų prijungti prie stiprintuvo.

● "App": Į Otamatone galėtų naudoti, turi daug efektu garsas pajungus programą telefono.

Produktas buvo supakuotas su patobulinta aukštųjų sluoksnių kartono dėžutė.Jis yra pakankamai stiprus, bet tarptautinės siuntos.

Pranešimas

Dėl tarptautinio laivybos politika, baterijas bus galima įdiegti produktą prieš vežimą.

Žymos: vaikų žaislas, dildo moterims, mano sekso žaislai, ji pop, japonija, Lytis, harajuku japonų, klaviatūros, fortepijonas, hp bandymas, harajuku kawaii.


( 2 Reitingas )

Vnt.