Automobilių poliravimas rašalo sudaro vaško, dažų, Skirtų nulio automobilių junginys atkūrimo, poliravimo rinkinys priežiūra, vaškas Y2X5

€0.83


Atkurti jūsų automobilių dažai ir kad ji atrodo naujas dar kartą.

Gauti įbrėžimus ant jūsų automobilio yra beveik visiškai neįmanoma, nesvarbu, kaip atidžiai jūs esate.Dabar yra būdas atsikratyti šių erzinančių įbrėžimų su pačiais geriausiais Šalinimo Rinkinys.

Šalinimo Rinkinys yra suformuluota taip, kad saugiai atkurti savo automobilių dažų ir lenkijos, kaip jis palieka apsauginę plėvelę.Jos formavimas yra įrodyta, kad būti saugiau nei kiti remonto produktas, kuris ėsdinančių cheminių medžiagų ir ingredientų iš rinkos.

SAVYBĖS:

Spalva ir Blizgesys Restauravimas Remontas junginys veikia tokio lygio, kad lenkijos off užsispyręs purvo, įbrėžimų ir kitų pažeidimų per specialią cheminę reakciją.

Blizginimo priemonės ir Saugo: Turi specialias skilimo šlifuoti smėlio, kuris greitai pašalina įbrėžimus giliai poliravimo dėl mikroskopinių lygmeniu, palikdamas apsauginį sluoksnį.

Ne Žalingas: neturi pakenkti jūsų automobilių dažų darbo vietų, skirtingai nei kiti remonto produktas, kuris ėsdinančių cheminių medžiagų ir sudedamųjų dalių.

Multi-Purpose: Ne tik pašalinti šviesos įbrėžimų, bet ir užsispyręs dėmes, purvą, ir net rūdžių.

Techniniai duomenys:

Ingredientai: Šlifavimo Medžiagos, Paviršinio Aktyvumo Medžiaga, Pildymo Agentas

Spalva: Balta

Svoris: 20g

Dydis: (Putų Dimensija) 7cm X 3cm X 1,5 cm

KOMPLEKTĄ SUDARO:

1 x Nulio Šalinimo Kremas

arba

1 x Nulio Šalinimo Kremas

1 x Kempinė/Putos

Ačiū už jūsų dėmesį, Jūs galite susisiekti su mumis ir gauti daugiau informacijos apie prekių .Jei jums reikia daugiau šią prekę ,jūs galite susisiekti su mumis.mes jums mūsų geriausias kainos.Palikite savo pranešimą!

Žymos: yz250x elektros.


( 0 Reitingas )

Vnt.