100vnt/box Adatos, Vienkartiniai Sterilūs Vakuuminės Kraujo Rinkimo Adatos, pieštuko tipo Multi-Pavyzdys drugelis surinkimo adatos

€19.61


Gaminių Aprašymas

Unikaliai aštrus faceting palengvina įsiskverbimą į audinius.Palyginti su kitų bendrų neaustines, skausminga trauma yra labai sumažintas.Specialiai aštrus taško rezultatų miniml audinių pažeidimų ir thromboplastin galimybę patekti.

dydis

Pink: 18G,

Geltona: 20G,

Žalia: 21G,

Black: 22G,

Mėlyna: 23G

Kodėl verta rinktis mus?

1. Mes esame kokybės tiekėjo medicinos įranga, su daugiau nei 6 metų patirtį projektuojant ir gaminant aukštos kokybės medicinos įranga.

2. Turime stiprių ir profesionalių R&D komanda teikti klientams konkurencingiausia ir aukštos kokybės sveikatos produktus.

3. Gamyklos tiesioginio pardavimo, mes turi kainos pranašumą, todėl, kad jūs galite nusipirkti produktai aukštos kokybės ir žemos kainos.

4. Mes turime puikų aptarnavimą, komandos užtikrinti geriausią paslaugų, transporto, distribucijos ir kt., kuris gali veiksmingiau siekti kontrolės kiekio ir pristatymo laiką, taip, kad jūs galite gauti prekes kuo greičiau.

Žymos: nuotėkio nemokamus pavyzdžius, mirti dėžės mokslas, dėžutė dantų, kraujo pen, 34g adata, k raidė pakabukas, 3 ml švirkštas, kaligrafija rašiklio plunksna, herojus usb, akupunktūros adatos dydis.


( 1 Reitingas )

Vnt.