Tuya Zigbee Nuotėkio Signalizacijos Vandens Potvynių Detektorius Vandens Pasinerti Jutiklis Tuya/Smart Gyvenimo APP Nuotolinė pavojaus Signalizacija Veikia Su Alexa "Google" pradinis

€6.65


Aprašymas:

Vandens pakrovimas jutiklis, kuris aptinka vandens nuotėkio į aplinką realiu laiku.Kai vandens panardinamas yra aptikta, jutiklis nusiunčia signalą į priimančiosios kompiuterio ir ataskaitas, informaciją į vartotojo mobilųjį telefoną.

Priimti sudėtinė konstrukcija vandeniui atsparus dizainas,patogus ir greitas montavimas

Žemos įtampos kontrolės funkcija

Mažas energijos suvartojimas mikroprocesorius,ilgas laukimo

Siųsti būklės ataskaitą, į priimančiosios reguliariai

Smart Vandens Nuotėkio Naują protingų namų prietaisas, skirtas vandens nuotėkio aptikimo.

Kai vandens nutekėjimo apačioje, už jutiklio, jis bus siunčiamas signalas pranešimo Zigbee vartai

Nuotolinio Valdymo PROGRAMĖLĘ per Zigbee Nustatyti scena APP, ir tada, kai turi vandens nutekėjimo, tai skatins signalizacijos pranešimo.

Mažas Elektros Energijos Gamybos Technologijas.Su aukštos kokybės, mažo galingumo mikroprocesorius, baterija yra prieinamas 1 metų, vengti dažnai baterijos keitimo.

Daugiau Paraiškos.Šis vandens nuotėkio detektorius wrok gerai namuose, viešbutyje, parduotuvėje, biure ir bute.apsaugoti kiekvieną akimirką ir visur.

ZigBee Protokolą, Alexa/ "Google" Asistentas Kontrolės

Taikoma gyvenimo scenarijų: visada yra šiek tiek netikėtų įvykių, į gyvenimą, stop vandens ir pamiršti išjungti maišytuvas/vaikams žaisti su vandeniu namuose sprogus vandens vamzdžiai/ištekėjimo žuvų tankai namuose/ištekėjimo virtuvė/augintiniai žaidžia su vandens namuose

Kai jums nusipirkti ir įdiegti šią nepralaidžiose įrenginys: kai žadintuvas perkrautas, jis reaguoja greitai, signalas mirksi, o telefonas gauna APP stumti priminimas, kad jums žinoti laiką ir imtis atitinkamų priemonių.

Techniniai duomenys:

Modelis:EW70

Darbinė Įtampa:3VDC(1PCS CR2450 mygtuką baterijos)

Dažnis/Bendravimo Protokolas:zigbee3.0

Ryšio Atstumas:≤100m(atviroje vietovėje)

Statinė srovė:≤15uA

Perduoti srovė:≤20 ma

Išėjimo signalas:Trigger ataskaita,baterijos įkrovimo lygį būklės ataskaita

Darbinė Temperatūra:-10℃-50℃

Matmenys:60*15mm

Pakuotė:

1*Vandens nuotėkio signalizacijos

1*Instrukcija

Pastabos:

Pastaba:Zigbee senosr ir detektorius negali dirbti programiniu be vartai.

Žymos: pupų xl, elektroninis vandens jutiklis, papildomas vandens jutiklis, broadlink rm4, moeshouse, sonoff touch, smart vandens nuotėkio jutiklis, tuya zigbee, zigbee, arduino, wifi, vandens nuotėkio jutiklis.


( 0 Reitingas )

Vnt.