Žolė Reumatoidiniu Artritu Juosmens gimdos Kaklelio Spondylosis Gipso Kinijos Kremai Tigras Aktyvus Dienovidinių Tepalas Balzamas 1Pcs

€1.05


Pavadinimas: Tigras Balzamas/Tepalo Tinkamumo laikas: 2 metai Kiekis: 1PC Tigras Skausmo Balzamas/Tepalas Kitą svoris : 25g Veiksmingumas: Analgetikas,Aktyvus Dienovidinių,Gilinant kaulai,Aktyvinti Kraujo ir Stazė ,Šalina patinimą, Skausmą Malšinančių Naudojimas: Tinka sub-sveikų žmonių, su kaklo, Sąnarių,pečių, juosmens ir kojų skausmus ir pan.Tinka Apimtis: Padėti gydymo Reumatoidiniu artritu,stuburo slankstelių stuburo Juosmeninės stuburo dalies skausmas,Sumušimai,Išnirimai,pečių periarthritis,nutirpęs galūnių, sąnarių kelio Skausmų,Radikulito,stuburo, Juosmens ir kojų skausmus, raumenų skausmas, kraujosruvos dėl įvairių vienetų ,skausmas ir t.t Kaip naudoti : 1)Nusiplaukite rankas prieš tepdami kremu. 2)Švarus ir sausas, paveiktoje zonoje. 3)Taikyti Tepalas švelniai į paveiktą vietą..Taikomi padarytos plotas, kiek reikia, Ir Švelniai minkyti jį, o:2 kartus per dieną 7 dienas..Nustoti naudoti : 1)Bėrimas,skausmas ar pernelyg didelio odos sudirginimas. 2)Sąlygos blogės. 3)Simptomai išlieka ilgiau nei 7 dienas arba išvalyti ir occour kartą per kelias dienas.Atsargumo priemonės: išorės tiekimo,,, nereikia imtis žodžiu ir gauti į akis.Produktas yra kontraindikuotinas kūdikiams ir nėščioms moterims.Nenaudokite ant odos žaizdos,odos opos ir odos infekcijos.Pastaba: 1)poveikis skiriasi nuo asmens.Jei jūs turite alerginės būklės, nebenaudokite. 2)Vaikams:pasikonsultuokite su gydytoju.

Žolė

Reumatoidinis Artritas Juosmens Gimdos Kaklelio Spondylosis Gipso Kinijos Kremai Tigras

Aktyvus Dienovidinių Tepalas Balzamas 1Pcs

Žymos: plokščias pilvukas arbata, lipnios medicinos gipso, kaklo skausmas, slime arbata, laso arbata, diet tea, detox arbata, massag, slim arbata, medikas.


( 0 Reitingas )

Vnt.