60W Litavimo Stotis su Pastovios Temperatūros Skaitmeninis Displėjus, Suvirinimo Įrankis Temperatūra Remontas Įrankis Elektros lituoklio

€35.75


Įrengta temperatūros kontrolės skyriaus ir lituoklio, šis kompaktiškas litavimo stotis rinkinys yra idealus pasirinkimas litavimo.

Savybės:

[Kokybės Medžiaga], Pagaminti iš atrinkti ir aplinkos lydinio ir ABS medžiagų, siūlanti kompaktiškas struktūra ir lengvas ir patikimas rezultatus ir ilgą tarnavimo laiką.

[Aukštai Temperatūrai Atsparus] Su įmontuotą aukštos temperatūros izoliacijos žiedą, šildymo core ir rankena funkcija didelį šilumos izoliacijos efektyvumą, pagerinti komforto naudoti.

[Vaizdo Operaciją] LED pažangi skaitmeninės ekranu, intuityvia rodyti temperatūrą, kad jūsų suvirinimo darbus daug handier.

[Klavišą Temperatūros Reguliavimas] Priima naujausias temperatūros kontrolės grandinės, tikslią temperatūros kontrolę. (Reguliuojamas Temperatūros Diapazonas: 200℃~500℃)

[Temperatūros Kompensavimo Funkcija] Vartotojai gali reguliuoti temperatūros kompensavimas pagal reikiama temperatūra.

[0~99 Min Reguliuojamas Miego Režimas], Kai laikas lituoklio pasieks nustatytą miego metu, jis bus automatiškai persijungia į pasyvųjį režimą, kuris gerokai padidina gyvenimo trukmę šildymo core, energijos taupymo ir saugų.

[Wide Programos] idealus įrankis remontas phones / nešiojamieji kompiuteriai / kompiuteriai ir litavimo SOIC, CHIP, PCB, IC bei kitų grandinių plokščių gedimą.

Techniniai duomenys:

Modelis: AM-01

Medžiaga: ABS

Spalva: Juoda

Adapteris: ES

Įėjimo Įtampa: AC 220V, 50Hz

Šildytuvo Galia: ≤65W

Reguliuojamas Temperatūros Diapazonas: 200℃~500℃

Patarimas-Žemės Varža: Pastaba:

Prašome perskaityti Vartotojai Vadovo prieš naudojimą.

Kai lituoklio nenaudojamas, patarimas turėtų būti nuvalyti ir naujos skardos sluoksniavimasis taikomos siekiant užkirsti kelią oxidization.

Pakavimo Sąrašas:

1 * Temperatūros Valdymo Blokas

1 * Lituoklio

1 * Adapteris

1 X Valymo Kempinė

1 * Naudotojo Vadove " (Anglų K.)

Žymos: rinkinys lydmetalis, hp 2000 sata kabelis, pasirinktinius nuotraukų pagalvė, hp nešiojamas garsiakalbis, garsiakalbis hp probook, mikro suvirinimo, litavimo stotis, litavimo įrankis, kamera kkmoon, geležies lydmetalis.


( 0 Reitingas )

Vnt.